Які умови оплати і доставки доступні при купівлі запчастин для обприскувача в маг

[ Go to bottom  |  Go to latest post  |  Subscribe to this topic  |  Latest posts first ]


Eric

30, male

Posts: 70

Які умови оплати і доставки доступні при купівлі запчастин для обприскувача в маг

from Eric on 04/17/2023 11:55 AM

Добрий день. Які умови оплати і доставки доступні при купівлі запчастин для обприскувача в магазині "Грін-Агро"?

Reply

Basta

92, male

Posts: 70

Re: Які умови оплати і доставки доступні при купівлі запчастин для обприскувача в м

from Basta on 04/17/2023 02:12 PM

Добрий день. Я купував запчастини для обприскувача https://greenagro.net.ua/ua/zapchasti-dlya-opryiskivatelya/ в магазині "Грін-Агро" і залишився задоволеним умовами оплати та доставки. Магазин надає можливість оплати готівкою, банківською картою та безготівковим розрахунком. Що стосується доставки, то мені було запропоновано вибрати зручний спосіб: самовивіз або доставка кур'єром. Я вибрав доставку кур'єром і був приємно здивований швидкістю і якістю обслуговування. Кур'єр доставив мою покупку в зазначений час і місце без будь-яких затримок. Загалом, я дуже задоволений умовами оплати і доставки, що надаються магазином "Грін-Агро" і сміливо можу рекомендувати його всім, хто шукає якісні запчастини для свого обприскувача.

Reply Edited on 04/17/2023 02:13 PM.

« Back to forum